Wykręcanie Świec Żarowych bez Demontażu Głowicy

Zapieczone, ukręcone, zerwane świece żarowe to problem, który znamy i skutecznie rozwiązujemy. W Domański Autoserwis oferujemy profesjonalne wykręcanie świec żarowych bez konieczności kosztownego demontażu głowicy.

Umów się na wizytę
14,498 Naprawionych Aut
1,495 Przeprowadzonych Tuningów
99% Zadowolonych Klientów
2,384 Pozytywnych Opinii
Dlaczego świece żarowe są tak ważne?

Dlaczego świece żarowe są tak ważne?

Niesprawne świece żarowe mogą być przyczyną trudności z odpaleniem auta, zarówno zimnego, jak i ciepłego silnika. W silnikach diesla, zwłaszcza w sezonie zimowym, efektywne działanie świec żarowych jest kluczowe dla prawidłowego uruchomienia pojazdu.

Co Oferujemy?
Nasze usługi obejmują:

  • Wykręcanie urwanych świec żarowych.
  • Wykręcanie zapieczonych świec żarowych.
  • Wyciąganie żarników.
  • Gwintowanie i czyszczenie gniazda świecy żarowej.
  • Frezowanie gniazda świecy żarowej w głowicy.
Umów się na wizytę
Masz problem z samochodem?Skorzystaj z usług doświadczonego zespołu!

Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi renomowanej marki, co pozwala nam na precyzyjne i bezpieczne wykonywanie usługi. Prace wykonujemy w naszym serwisie, ale w przypadku, gdy klient nie ma możliwości dojazdu – oferujemy również usługę mobilną.

Nasz proces:

Demontaż zerwanej świecy – Delikatnie wykręcamy uszkodzone świece, minimalizując ryzyko uszkodzenia głowicy.

Oczyszczanie gniazda – Usuwamy nagar i inne zanieczyszczenia z gniazda świecy.

Naprawa gwintu – Precyzyjnie naprawiamy uszkodzony gwint w bloku silnika.

Montaż nowej świecy – Zabezpieczamy nową świecę pastą i montujemy w silniku.

Ważne informacje

W Domański Autoserwis rozumiemy, że każdy samochód i jego silnik jest unikalny. Dlatego cena usługi wykręcania świec żarowych jest ustalana indywidualnie, w zależności od typu silnika i dostępności do świec. Oferujemy usługę dla szerokiej gamy silników wysokoprężnych, w tym CDI, DCI, DTI, HDI, JTD, CRD, MultiJet, D4D.
Cena za wykręcenie pierwszej świecy w silniku wysokoprężnym wynosi 250 zł. Każda kolejna świeca to koszt od 150 do 300 zł.

Świece żarowe są kluczowym elementem w silnikach Diesla. Ich głównym zadaniem jest podgrzewanie powietrza w komorze wstępnej lub spalania, co jest niezbędne do zapewnienia samozapłonu mieszanki paliwowej. Świece żarowe są ważne zarówno w starszych, jak i nowocześniejszych silnikach Diesla, pracując przy uruchamianiu silnika oraz, w przypadku nowszych modeli, krótkotrwale podczas jazdy na zimnym silniku.

Wymiana świec żarowych może być utrudniona w przypadku ich zapieczenia lub urwania się podczas odkręcania. Szczególnie narażone na takie problemy są silniki niektórych marek, takich jak Mercedes (CDI), Opel (DTI, CDTI) czy Toyota (D4D). Urwana świeca żarowa może oznaczać konieczność kosztownego demontażu głowicy.

Nasza metoda usunięcia urwanej świecy żarowej bez demontażu głowicy minimalizuje ryzyko dodatkowych kosztów. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie skutecznie wykręcić urwaną świecę, bez konieczności ingerencji w głowicę silnika.

W Domański Autoserwis wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, przystosowane do konkretnych typów silników. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie wykonywać wymianę świec żarowych, zapewniając wysoką jakość usługi.

Realizacje
Wymiana świec żarowych