Darmowy licznik odwiedzin

O nas

Historia naszej firmy.

NASZA MISJA

Firma jako zakład usługowy ślusarsko-mechaniczny została założona w 1956 r. i przekształcona w 1967 r.
w Zakład Mechaniki Pojazdowej / przez dziadka obecnych właścicieli Stanisława Domańskiego /. Od 1991 roku warsztat samochodowy Firmy AutoDomańscy zajmuje się mechaniką i elektroniką / mechatroniką / samochodów osobowych i dostawczych. W 2003 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą INTER CARS. Od 2006 roku jesteśmy w sieci PERFECT SERVICE.

Obecnie współpracujemy z internetowym serwisem MOTOINTERGRATOR  w ramach sieci warsztatów Motointegrator  Partner.

Inter Cars zapewnia stałe i terminowe dostawy części o dobrej jakości, dzięki czemu mogliśmy znacznie rozszerzyć naszą ofertę usługową dla klientów indywidualnych a także dla firmowych flot samochodowych, z którymi mamy zawarte umowy na stałą obsługę bieżącą. Działalność ta jest prowadzona na hali napraw o sześciu stanowiskach
/ cztery podnośniki kolumnowe i dwa podnośniki najazdowo–hydrauliczne /. Posiadamy biuro do obsługi Klienta oraz magazyn części dla potrzeb usługowych jak i nabywców detalicznych.

Z przynależności do sieci Perfect Service mamy bezpośrednie korzyści marketingowe, ponieważ nasz zakład jak i logo serwisowe jest usytuowane w rozwidleniu ważnych tras wylotowych z Łukowa / Lublin – Radzyń Podlaski – Siedlce /. Ponadto korzystamy z Ich doświadczeń technicznych oraz pomocy sprzętowej.

Od 2009 roku jesteśmy Partnerem programu Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa co spowodowało dynamiczny rozwój naszej firmy pod względem wyposażenia sprzętowego jak i wiedzy w diagnozowaniu pojazdów
/ dokumentacja serwisowa i specjalistyczne szkolenia /.
W 2010 roku firma Castrol zaświadczyła stosownym certyfikatem że jesteśmy Autoryzowanym Punktem Wymiany Oleju Castrol.

Firma nasza dba o podnoszenie wiedzy technicznej serwisantów kierując ich na szkolenia organizowane przez firmę BOSCH lub Inter Cars / eksperci z firmy BETIS / co jest potwierdzone wieloma certyfikatami. W latach 2010-2011 dwóch pracowników ukończyło studia podyplomowe w zakresie elektroniki o specjalności : „Elektronika i diagnostyka pojazdów”.
W ostatnich latach 2014-2015 dwóch naszych inżynierów z zakresu diagnostyki samochodowej podwyższyło swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych.
Nowoczesne systemy elektroniczne sterujące jednostkami napędowymi a ekologia.

Na II Kongresie Ekspertów Samochodowych organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej 
nasz specjalista – mechatronik zajął: 
I miejsce w konkursie EKSPERT SAMOCHODOWY ROKU 2015 w obszarze Automatyczne Skrzynie Biegów.

         

http://www.domans…ukow.pl/13-olej.html

Zgodne z wymogami ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową / Dz.U.121poz.1263. / posiadamy Świadectwo kwalifikacji uprawniających do naprawy i obsługi technicznej urządzeń chłodniczych – KLIMATYZACJE ,wydanym przez uprawniony organ Rzeczypospolitej Polskiej.

W celu  zapoznania naszych serwisantów z najnowszymi trendami w rozwoju branży samochodowej od 2006 roku co 2 lata organizujemy wyjazdy na targi samochodowe AMI LEIPZIG w Niemczech. W 2013 roku wyróżniający się pracownicy naszego serwisu odwiedzili  wystawę PALEXPO – Premiery Samochodowe 2013 w Genewie.

  • Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, oraz gwarancję na fachową i miłą obsługę!

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

  • RZETELNOŚĆ
  • NIEZAWODNOŚĆ
  • DOSTĘPNOŚĆ
  • WIEDZA
  • DOŚWIADCZENIE

OPINIE KLIENTÓW

  • Jeden z najlepszych mechaników w Łukowie i okolicach, gorąco polecam! Marek
  • Możecie w pełni zaufać temu warsztatowi. Jest godny polecenia! Aneta
  • Polecam innym. Obsługa i wykonanie bardzo dobre. Ceny nie z kosmosu Andrzej
scroll up